Концепція
Millennium State

ЖК Millennium
State

Ми створюємо захищений простір для життя в сучасному районі Бучі. Міленіум Стейт – житловий комплекс, де відчуваєш себе «вдома» не тільки в межах квартири, але і в затишному дворі, де все під рукою і кожен може цікаво та насичено провести дозвілля.

Розробляючи концепцію житлового комплексу, ми керувались психологічними потребами людини для комфортного проживання та світовими тенденціями урбаністики. Міленіум Стейт – це цілісне середовище, де вдало поєднується якість, естетика, безпека та функціональність. Станьте частиною історії ЖК в Бучі, де панує добросусідство та атмосфера затишку.

6 / 10

Секції в процесі будівництва

65%

Квартир ЖК продано

IV кв. 2018

Уведення в експуатацію секцій Б та В

400 дол/м2

Планується ріст ціни до 650 дол/м2

ЖК Millennium State переглянути відео

Технічні характеристики

Клас:

Комфорт

Секцій:

10

Поверхів:

11

Висота стелі:

2.7 м 2

Стіни:

Цегла

Паркінг:

Гостьовий

Опалення:

Індивідуальне

Утеплення:

Пінополістилор

Обрати планування Обрати планування

Унікальність
Millenium State

01
Сегментоване дозвілля
Вільний простір
Якість у деталях
Комплексний сервіс
Безпечне проживання
Функціональність кожного метру

В Millennium State просторий внутрішній двір, розділений на зони відпочинку для мешканців різного віку та інтересів. Для дітей гральний майданчик з м’яким покриттям, для підлітків зона з батутами. У дворі є сонячні батареї. Workout майданчик та тренажери для активного дозвілля, кафе чи сквер з фонтаном для спокійного відпочинку.

Ми втілюємо нову концепцію закритого двору повністю вільного від машин, що стане безпечною зоною для дозвілля дітей та відпочинку мешканців. Для автомобілів прорахована достатня кількість місць на гостьовому паркінгу.

Комплекс будується з використанням червоної цегли, що має високі показники звукоізоляції та зберігає тепло. Покупці отримують квартири з чистовим оздобленням та VIP комплектацією від забудовника, що включає вікна з енергозберігаючим склопакетом, надійні двері, газовий котел, розведені радіатори та двозонні лічильники на газ, воду і світло.

Власний комунальний сервіс подбає про благоустрій території та комфорт мешканців. Ми спеціально розробили зручну  онлайн - систему, що дозволяє здійснювати платежі чи зв'язатися з менеджером сервісу не виходячи з дому, перебуваючи на відпочинку  чи роботі. Для цього знадобиться лише доступ в Інтернет.

Для цілодобового захисту встановлена система відеоспостереження у холах, на території та кожному житловому поверсі, що під контролем та наглядом охоронця. Дитячий майданчики з м’яким покриттям та огорожею задля безпечного дозвілля.

В комплексі представлено понад 30 унікальних планувань. На стадії створення проекту ми врахували наш попередній досвід та побажання клієнтів, щоб оптимізувати планування квартир під ваші потреби, створити квартири для життя з максимально корисною площею. Сподіваємось вам сподобається.

Інтерактивний хід будівництва

Інфраструктура

Всі об'єкти:

Освіта:

Медицина:

Магазини:

Транспорт:

Розваги:

Спорт: