Забудовник
R-building Co.

Квартира від забудовника

R-Building – провідний забудовник бучанського регіону, що працює на ринку з 2012 року. Від початку своєї діяльності має чітку ціль - забезпечити людей якісно новим житловим середовищем!

Кожен з проектів компанії створений, щоб зробити вибір квартири в новобудові дійсно простим та очевидним. Цьому сприяє ряд факторів, що завжди вирізняють наші житлові комплекси серед інших. Починаючи з архітектурного образу і вдалого розташування до гнучких умов покупки та VIP комплектації квартир від забудовника.

r-building.com.ua r-building.com.ua
Millenium City
Amur
Яснополянський
Нове Шосе
ЖК Millennium State переглянути відео

Купуй у надійного забудовника

R-building - один з небагатьох забудовників м. Буча що відзначений престижними преміями в сфері будівництва та подяками від міського голови.

Адже компанія дотримується активної соціальної позиції, постійно бере участь у вирішенні гострих соціальних питань. За фінансової підтримки R-building  було розпочато будівництво дороги, нового корпусу загальноосвітньої школи №3 і відкрито станцію очищення і знезалізнення води м. Буча.

r-building.com.ua r-building.com.ua

В наших правилах:

01
Прозорість та відкритість
Надійність та безпека
Інвестиційна вигода
Прагнення до досконалості
Будуємо, як для себе
Надаємо вибір
Індивідуальний підхід
Хороша репутація

Надаємо для ознайомлення всю дозвільну документацію та  юридичну консультацію при оформленні угод. Гарантуємо постійний доступ до актуальної інформації про стан будівництва. Завжди відкриті до діалогу та пропозицій клієнтів.

На рахунку компанії 4 готові житлові комплекси, які було здано в запланований термін з підключеними та робочими комунікаціями. Завжди виконуємо свої зобов'язання перед клієнтами і партнерами в повному обсязі, чітко дотримуємося будівельних норм та правил.

Забезпечуємо найкраще співвідношення ціни і якості та гнучкі умови покупки.  Високий рівень ліквідності об’єктів говорить про надійність та вигоду капіталовкладення.

Примножуємо наш досвід та постійно вдосконалюємо свою роботу та сервіс, адже хочемо максимально задовольнити потреби клієнтів.

Створюємо безпечне житлове середовище з використанням кращих будівельних матеріалів та прогресивних технологій. В наших комплексах, окрім клієнтів, купують житло співробітники компанії.

Кожен знайде відповідну для себе атмосферу, планування квартири та заняття до душі на території комплексу.

Наши эксперты по недвижимости не просто работают, они проживают историю поиска, сомнения и выбора каждого клиента, чтобы ответить на все вопросы и подобрать наилучшее жилье.

Понад 62% клієнтів при покупці квартири орієнтуються на репутацію та добросовісність компанії. Близько 46% звертаються за рекомендацією своїх знайомих та чимало повертаються до нас, щоб придбати другу квартиру.